Podrazil s.r.o.

Měli jsme zájem především o funkci ochrany vozidel před odcizením, ale neméně duležitá pro nás byla také přesná lokalizace konkrétního vozu pro potřeby monitorování posádek při výkonu své práce.
PaedDr Štěpánka Kovařovicová, Obchodní oddělení firmy

Požadavky

Vzhledem k velikosti našeho vozového parku vznikla ve firmě logická poptávka po carcontrolovém systému, nabízeném společností O2. Zájem jsme měli především o funkci ochrany vozidel před odcizením, ale neméně důležitá pro nás byla také přesná lokalizace konkrétního vozu, určená pro monitorování posádek při své práci.

Návrh řešení

Při používání systému carcontrolových jednotek bylo zjištěno, že je potřeba zlepšit základní a dnes již nedostatečné znalosti našich zaměstnanců ohledně obsluhování tohoto portálu. Protože chceme plně využívat všech služeb a možností, které produkt nabízí, požádali jsme společnost O2 o dodatečné školení našich zaměstnanců.

O společnosti

Před 20 lety začínal majitel Martin Podrazil s jedním nákladním vozem a posádkou, dnes vlastní stěhovací firma – Fa Podrazil s.r.o. 32 vozů a má cca 40 zaměstnanců. Kromě stěhování společnost nabízí i další přidružené služby jako je autodoprava, skladování, montážní práce, bazar použitého nábytku, odvoz a ekologická likvidace odpadů, stěhování těžkých a rozměrově nestandardních předmětů, stěhování knihoven, sbírkových souborů, hudebních nástrojů, starožitností atd…

V současné době patří firma Fa Podrazil s.r.o. k největším na trhu.

Mohlo by vás zajímat

Kdy se mi služba hodí

  • Potřebuji mít přehled o firemních vozidlech (osobních, nákladních, atd.), kde se nacházejí, kolik ujela km, jaká je jejich spotřeba a využití.
  • Potřebuji průkazně vykazovat ujeté kilometry pro fakturaci služeb.
  • Potřebuji mít z bezpečnostních důvodů přehled o pohybu pěších zaměstnanců v terénu (kurýrní služby, záchranné a bezpečnostní složky, těžební průmysl aj.).
  • Chci snížit rizika zneužívání služebních vozidel k soukromým účelům.

Jak O2 CarControl šetří náklady

  • Uspoříte čas strávený ručním vedením knihy jízd
  • Snížíte provozní náklady (opotřebení vozů, opravy, údržba, spotřeba), a to sledováním, jak se řidič k vozidlu chová - překračování rychlosti, akcelerace, volba tras, nebo dalších parametrů vozidla
  • Optimalizujete trasy
  • Sjednejte si ve vaší pojišťovně slevu na havarijním pojištění na krádež vozidla až do výše 20%. Dle definice většiny pojišťoven služba O2 Car Control splňuje požadované parametry na zabezpečení vozidla pasivním vyhledáváním.

Oborová řešení

Sledování domíchávačů betonu
Automatizované vyhodnocování a hlídání míst vykládky. Více

Sledování přepravy zvířat
Vzdálená kontrola, dokladování cesty a monitoring podmínek v přepravním prostoru. Více

Sledování vozidel technických služeb
Kontrola a dokladování činnosti speciálních údržbových vozidel (sypače, kropicí, čisticí a popelářské vozy). Více

Fungování v zahraničí

Službu O2 Car Control můžete plnohodnotně využívat pro vozidla pohybující se po celé Evropě.

Nabízené varianty služby uspokojí jak zákazníky, jejichž vozidla se v zahraničí pohybují pouze výjimečně, tak zákazníky s vysokými požadavky na sledování vozidel bez ohledu na státní hranice. To vše pouze za běžné ceny datových či SMS přenosů, bez paušálů či aktivačních poplatků.

Zavolejte nám 800 111 777